Ana Sayfa

Restorasyon

Kamelya-Pergole

Bahçe Mobilyası

Ahşap Merdiven

Ev Mobilyası

İletişim

.
 

<<  Firma Profili  >>

 
Doğan Dekorasyon; Restorasyon ve Ahşap tasarım alanında faaliyet göstermektedir. 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Doğan Dekorasyon " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Sektöründe güvenilir bir imza olan şirketimiz  yarınlarda da bu hizmetine aynı özenle devam edeceğini bu günden ispatlamıştır.

Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok tarihi özellik taşıyan eski eser restorasyonu, ahşap restorasyon, Bahçe mobilyaları imalatı, ev mobilyaları imalatı ile kamelya - Pergole imalat ve montaj alanında faaliyetini sürdürmektedir. 

Hizmet verdiğimiz ahşap sektöründe ustalık ve  işçilik kalitesi çok önemlidir. Biz, Çalışmalarımızı her bir adım daha ötelere taşımanın gayreti içinde olduk.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi,  uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.    

 
Doğan Dekorasyon
Yönetim Kurulu Başkanlığı